Якісні креми для обличчя: чому вони дорожчі за дешевші аналоги? Дерматолог розкриває секрети.


Різниця між елітними та економічними кремами.

Експерт підкреслила, що основною різницею між дорогими та бюджетними кремами є якість використовуваних інгредієнтів.

"Компоненти можуть знаходитися в ідентичних позиціях "наприкінці" або "на початку" списку. Далі йде вартість самої сировини, витрати на упаковку, роботу технологів, рекламу, логістику, націнку за бренд, обсяг партії", - розповіла Ольга.

Вона підкреслила, що не менш значущу роль відіграє система енхансерів, адже саме вони забезпечують ефективність косметичних засобів.

"Чим більше складових у продукті, тим його вартість вища. Спирти, ефірні олії та зволожуючі речовини - це складові енхансерів, які є досить доступними та поширеними на ринку", - зазначила фахівець.

Поради дерматолога щодо вибору крему (фото: Freepik)

На думку Тарнавської, ліпосомальне інкапсулювання - це принципово новий підхід. Він полягає у розміщенні активної молекули у жировій сфері, що забезпечує її проникнення через роговий шар до епідермісу.

Активні інгредієнти також впливають на вартість, підкреслює дерматолог.

"Наприклад, аскорбінова кислота є досить коштовним і 'складним' елементом. Для того щоб продукт не зазнав окислення вже в перші місяці використання, важливо правильно її розчинити та стабілізувати", - зазначає Ольга.

Бюджетні продукти намагаються впоратися з активами, поміщаючи їх на жиророзчинні основи, більш дорогі бренди поміщають молекулу в ліпосому, що дозволяє доставити актив до епідермісу.

Люксові марки зазвичай обґрунтовують високу вартість своїх товарів завдяки використанню рідкісних компонентів у формулі кремів.

"Наприклад Guerlain Abeille Royale створюється з меду, який виробляється чорною бджолою, що живе на французькому острові Уессан. А бренд La Mer для створення деяких кремів використовує рідкісні водорості, які збираються вручну двічі на рік у певний день та години, коли їхня активність досягає піку. Крім цього іноді до складу кремів входять чорна ікра, чорний трюфель, похідні ДНК та РНК, пептиди, дорогоцінне каміння", - резюмувала дерматолог.

Related posts